Дізнатись ціну

Про KONI

Амортизатори KONI

Навіщо автомобілю амортизатори?

Амортизатори - складні пристрої, що мають нелінійну характеристику роботи в двох напрямках. Тому, від якості матеріалів, технологій виробництва і головне, налаштування їх характеристик, залежить поведінка автомобіля - комфорт, керованість і безпека.

Саме амортизатори забезпечують контакт коліс з дорогою і відповідають за контроль кузова, в більшості випадків впливаючи на всю поведінку автомобіля під час руху.

Автомобіль, колесо якого позбавлене хорошого контакту з дорогою, не може гальмувати, розганятися або повертати - він стає некерованим. Зжаті вагою кузова, пружини прагнуть розкрити підвіску, як тільки під колесом виникає вільний простір, але, вдарившись об покриття колесо так само швидко відскакує назад. Коливання повторюються, автомобіль зустрічає нові перешкоди і ями і, якби не амортизатори, при швидкостях більше 20-30 км/год управляти їм стало б неможливо.

Справні амортизатори є провідним елементом активної безпеки. Гострота ситуації полягає в тому, що водії, найчастіше, не усвідомлюють важливості справності, якості і характеристик роботи амортизаторів, а також того, що знос амортизаторів відбувається поступово, часто без видимих ​​або чутних ознак.

Водій звикає до поступової зміни поведінки автомобіля, але в той момент, коли потрібно буде змінити траекторію руху  або уникнути несподіваної перешкоди, чи поворот виявився крутішим, ніж він виглядав - винні будуть амортизатори, а не водій, який не впорався з керуванням.

Чим менш справні амортизатори, тим більше часу колесо проводить в повітрі, а не в контакті з дорогою. В результаті збільшується гальмівний шлях, знижується швидкість безпечного проходження поворотів і поріг початку аквапланування, відбувається інтенсивний знос шин і вузлів ходової частини, погіршується освітлення дороги і відбувається осліплення зустрічних водіїв.

Особливо погано впливають несправні амортизатори на антиблокувальні і противобуксовочні системи, системи курсової стійкості, traction control. Їх датчики налаштовані на відстеження поведінки коліс, що котяться по покриттю, а не обертаються в повітрі. Часта індикація спрацьовування цих систем в не критичних ситуаціях - тривожний сигнал, який інформує про поганий контакт коліс з дорожнім покриттям, а в цьому випадку електронні системи мають низьку ефективність.

KONI - це завжди удосконалення

Незалежно від того, новий автомобіль чи ні, KONI здатні поліпшити його підвіску. Інженери KONI не копіюють оригінальні амортизатори - характеристики демпфірування розробляються і тестуються для кожного автомобіля індивідуально, щоб максимально використовувати особливості його підвіски. Налагодження та тестування амортизаторів триває поки не не буде досягнутий оптимум в керованості і в комфорті.

Якість

Економія при конвеєрному виробництві неминуча, тому заводська підвіска часто має компроміс між ціною і якістю.

Але в KONI не економлять на якості - при виробництві амортизаторів використовуються передові технології та найкращі матеріали. Амортизатори KONI обирають в тих випадках, коли якість і точність роботи стоять на першому місці.

Регулювання жорсткості

Амортизатори KONI налаштовані вже з заводу, але регулюються по жорсткості. Це означає, що при необхідності, ви можете впливати на поведінку автомобіля виходячи з ваших уподобань в комфорті і керованості. Або залиште це їм самим - Koni Special Active автоматично змінюють жорсткість під час руху автомобіля!

Якими б не були ваші уподобання, для будь-яких автомобілів і під будь-які дороги - KONI може запропонувати якісне і довговічне рішення, вибір за вами!

© 2022 KONI UKRAINE. All Rights Reserved. Powered by Milad.K