Дізнатись ціну

Товар сертифікований

Сертифікати

КУПУЙ ОФІЦІЙНЕ!

Сертифікат відповідності України

Міжнародний сертифікат
ISO 9001

Сертифікат авторизованого дистриб'ютора

Сертифікована продукція захищена голограмою

Не ставайте жертвами обману!

Шановні клієнти!

Хочемо повідомити Вам що амортизатори компанії KONI, які реалізує ФОП ПАРХОМЕНКО ЄВГЕН ІВАНОВИЧ (KONI Харків) невідомого походження:

  1. Офіційна політика продажів компанії KONI B.V. будується на тому, що в кожній країні може бути тільки один представник. ФОП ПАРХОМЕНКО ЄВГЕН ІВАНОВИЧ не є офіційним представником компанії KONI B.V. по Україні і не набуває амортизатори у офіційного представника компаніїKONI B.V. в Україні ТОВ «ДТС УКРАЇНА». Інформацію щодо офіційного представника компанії KONI B.V. Ви можете знайти на офіційному сайті компанії: http://www.koni.com/ru-RU/Cars/Locator/
  2. Амортизатори, які реалізує ФОП ПАРХОМЕНКО ЄВГЕН ІВАНОВИЧ сертифікацію в Україні не проходять. Сертифікат на продукцію компанії KONI B.V. в Україні належить ТОВ «ДТС УКРАЇНА» (сертифікат оновлюється щороку, а з 2016 року видається при кожному надходженні товару) Довідки за тел.: (044) 456 30 30; (044) 537 35 76 ДП «ДЕРЖАВТОТРАНСНДІПРОЕКТ» 03113 г. Київ, пр. Перемоги 57.
  3. ФОП ПАРХОМЕНКО ЄВГЕН ІВАНОВИЧ не підтримує гарантійні зобов'язання. Скарги кінцевих споживачів KONI Харків через офіційний сайт KONI B.V. доходять до нас, в результаті страждає як споживач так і репутація фірми KONI B.V.
  4. Лист відправленого директором компанії KONI до ФОП Пархоменко ЄВГЕНУ ІВАНОВИЧУ.
© 2022 KONI UKRAINE. All Rights Reserved. Powered by Milad.K